Amnesia Haze – kultowa odmiana

Sativa Amnesia Haze jest znana na rynku już od wielu lat. Uprawa tej odmiany może odbywać się w warunkach indoor lub outdoor, zgodnie z potrzebami growera. Jeśli postawimy na uprawę na zewnątrz, możemy uzyskać nawet do 210 cm wysokości rośliny. Obfite plony to spory atut AH. Jakie efekty daje Amnesia Haze? O czym warto wiedzieć? Ile wynosi okres kwitnienia?

Amnesia Haze

Większość sativ odznacza się dosyć długim okresem kwitnienia. W tym wypadku na efekty poczekamy około 10-11 tygodnu, Plusem jest to, że możemy uzyskać bardzo duże plony. W uprawie indoor growerzy uzyskują ok. 600-650g/m2, a w uprawie outdoor 650-700g na roślinę.

Dobierając uprawę outdoor, pamiętajmy, że ta odmiana jest dosyć wrażliwa. Trzeba podjąć wszelkie środki ostrożności, aby uchronić AH przez złą pogodą, insektami i chorobami. 

Efekty

Amnesia Haze https://panpestka.pl/product/amnesia-haze/ jest też nazywana ami weed lub ammo weed. Wywołuje psychodeliczny haj, który wysyła umysł odbiorcy w kosmos. Co do smaku, jest on owocowy i świeży, co wiąże się z doskonałą jakością nasion. Palcze powinni uważać, gdyż Amnesia Haze jest mocną odmianą. Po zażyciu trudno jest utrzymać mózg przed wyłączeniem. 

Istnieje wiele odmian konopi indyjskich, które cieszą się popularnością w licznych krajach. Jedną z najbardziej kultowych jest Amnesia Haze. Nasiona tego typu są uprawiane w warunkach indoor lub outdoor. Wysoka jakość nasion daje growerom pewność obfitych plonów.