Cechy i zalety Blue Dream

blue dream

Blue Dream to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce się odstresować. Aromat słodkich jagód da nam ukojenie i pobudzi zmysły. Zapewnia relaks oraz ciekawe doświadczenie. To jagodowe marzenie z pewnością jest uwielbiane przez wiele osób. Czym cechuje się susz CBD Blue Dream? O czym pamiętać podczas obcowania z nasionami marihuany? Na co zwrócić uwagę?

Cechy Blue Dream


Susz tego typu ma smak ziemisty, jagodowy, cytrusowy i nieco ziołowy. Roślina bazuje wyłącznie na żeńskich kwiatostanach, a popularną metodą uprawy jest greenhouse. Konopie są często hodowane w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie korzysta się z lamp i naturalnego światła. Podczas doboru suszu warto postawić na wyłącznie organiczne uprawy, jakie nie mają pestycydów i nawozów. Naturalność w tym przypadku jest niezwykle istotna. Susz z powodzeniem wykorzystamy też do dekoracyjnych celów. Opakowania są zamykane hermetycznie, co daje pewność oryginalnego i nienaruszonego stanu. 

Nasiona marihuany – czym się odznaczają?


Warto zauważyć, że nasiona tego typu nie mają THC. Ciężko jest mówić o nasionach, nie wspominając równocześnie o uprawie. Niezwykle ważne jest to, że nie uprawy i nie ma hodowli do celów kolekcjonerskich. Zawsze są to rośliny feminizowane, a nasiona są żeńskie. Ponadto, nie ma możliwości hodowania nasion w domu. Jeśli chodzi o topy marihuany, nie można ich zakupić w sklepie. Z naszych nasiona wyrastają największe topy marihuany. Ale pamiętajmy, że w Polsce jest to nielegalne. W krajach, gdzie jest to legalne, bardzo chętnie dokonuje się upraw. Ma to związek z notkami prawnymi i przepisami, których trzeba przestrzegać.
Blue Dream (dostępny na https://nasionamarihuany.pl/indoor/blue-dream) to odmiana będąca marzeniem wielu osób. Produkt przybył do nas z Kalifornii. Jest to hybryda z przewagą Sativy, gdzie znajdziemy też geny Blueberry i Haze. Co ciekawe, od 2018 roku Blue Dream jest niezwykle popularną odmianą, jaką stosuje się w amerykańskich punktach sprzedaży marihuany do celów medycznych. Plusem jest uśmierzanie dolegliwości bólowych i doskonałe zrelaksowanie.