Lakier na obgryzanie paznokci – coś, co pomoże Ci się przełamać

manicure

Lakier do paznokci może być świetnym sposobem, aby pomóc Ci przestać obgryzać paznokcie. Smak i zapach lakieru może być nieapetyczny, co może sprawić, że będziesz mieć mniejsze skłonności do gryzienia paznokci. Ponadto może on zapewnić fizyczną barierę między zębami a paznokciami. Jeśli próbujesz przełamać nawyk obgryzania paznokci, zacznij od pomalowania paznokci na kolor, który nie jest dla Ciebie atrakcyjny. Możesz również spróbować nosić rękawiczki, gdy jesteś w pobliżu sytuacji, w których zazwyczaj obgryzasz paznokcie (jak oglądanie telewizji lub praca na komputerze). Następnym krokiem jest wybrać specjalny lakier, który zniechęca do podejmowania tej czynności.

Zrezygnuj z obgryzania paznokci: nadszedł czas, aby przerwać cykl

Obgryzanie paznokci jest powszechnym nawykiem, który może być trudny do przerwania. Wiele osób wybiera lakier do paznokci jako sposób, aby pomóc sobie przestać obgryzać paznokcie. Lakier na obgryzanie paznokci może zapewnić gorzki smak, który odstrasza ludzi od wkładania palców do ust. Pomaga również chronić paznokcie przed uszkodzeniami spowodowanymi przez zęby. Jeśli rozważasz użycie takiego środka, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem.

Znasz ten schemat: zaczynasz żuć swoje paznokcie, gdy czujesz się niespokojny lub zestresowany, i zanim się zorientujesz, połowa twojego manicure zniknęła. Brzmi znajomo? Obgryzanie paznokci to jeden z najczęstszych złych nawyków – a także jeden z najtrudniejszych do przełamania. Warto spróbować usunąć ten nawyk ze swojego życia na dobre. Obgryzanie paznokci nie tylko wygląda nieatrakcyjnie, ale może również spowodować poważne uszkodzenia paznokci, a nawet narazić Cię na ryzyko infekcji.

Lakiery na obgryzanie paznokci znajdziesz na stronie: manada.pl.

Najlepsze kolory lakierów, z którymi przestaniesz je obgryzać paznokcie

Głębokie czerwienie zawsze pojawiają się jesienią i nie brakuje tu wspaniałych opcji do wyboru. Ciemno jagodowy odcień będzie pasował do wszystkich odcieni skóry, natomiast klasyczny karmazynowy odcień doda odrobinę wyrafinowania do każdego stroju. Połącz swoje paznokcie z grubym swetrem z dzianiny i skórzanymi butami, aby uzyskać szykowny wygląd, który zaskoczy Ciebie i innych.

Jeśli chcesz czegoś bardziej wyjątkowego, wybierz lakier w kolorze oliwkowej zieleni. Może nie jest to tradycyjny kolor, ale z pewnością ma w sobie ten ziemisty klimat, który uwielbiamy o każdej porze roku. Jest to również zaskakująco uniwersalny kolor – spróbuj połączyć go z neutralnymi ubraniami, aby uzyskać efekt niedopowiedzenia, lub odważnie z jasnymi wzorami i odcieniami klejnotów.

Jeśli chcesz czegoś prostego – możesz wybrać przezroczysty lakier na obgryzanie paznokci – z pewnością sprawdzi się w przypadku wszystkich płci.