La Roche-Posay Lipikar – nowa linia do pielęgnacji skóry, która ma na celu uzdrowienie Twojej twarzy

La Roche-Posay to francuska firma specjalizująca się w produktach do pielęgnacji skóry. Działają od początku XX wieku i są znani ze swojego zaangażowania w badania, innowacje i etykę. Firma została założona przez Léonarda-Claude-Elie Révela w 1904 roku. W 1912 roku zarejestrował nazwę „Roche”. W 1972 r. sprzedał większość swoich udziałów synom i stał się biznesem rodzinnym. Od tego czasu pracują nad tworzeniem produktów do pielęgnacji skóry, które łączą badania naukowe z zasadami estetyki, aby pozytywnie wpływać na zdrowie ludzi.

Jaka jest różnica między produktami La Roche-Posay a innymi produktami na rynku?


La Roche-Posay została doceniona za wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry. Zostały nagrodzone wieloma prestiżowymi wyróżnieniami, takimi jak Red Dot Award za wzornictwo produktów oraz Grand Prix National de la Santé za krem przeciwstarzeniowy. Różnica między La Roche-Posay, a innymi produktami do pielęgnacji skóry polega na tym, że nie zawierają one ostrych chemikaliów ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. La Roche-Posay również promuje swoje składniki, aby były wysokiej jakości i naturalne

Co to jest lipikar?


Lipikar to linia kosmetyków wyprodukowanych przez La Roche-Posay. Kosmetyki lipikar służą przede wszystkim do dbania o higienę u osób ze skórą wrażliwą oraz bardzo suchą. Są też zalecana dla osób, które posiadają tendencję do atopii. Dzięki kosmetykom lipikar skóra ma zapewniony odpowiedni poziom lipidów, jest zabezpieczona przed podrażnieniami. Kosmetyki lipikar gwarantują skuteczną regenerację skóry całego ciała. W skład La Roche-Posay lipikar wchodzą takie kosmetyki jak:

balsam do twarzy
olejek
krem
mleczko
żel
Produkty dedykowane są zarówno dla dorosłych jak i dzieci. W przypadkach gdy mamy do czynienia ze zbyt suchą skórą czy atopowym zapaleniem skóry można stosować kosmetyki la roche lipikar, są one dostępne niemal w każdej aptece. Nowa linia Lipikar firmy La Roche-Posay została zaprojektowana jako wielofunkcyjna, dzięki czemu można ją stosować na twarzy jako baza nawilżająca lub pod makijaż, która pomaga leczyć trądzik, suchą skórę i zapewnia ochronę SPF 30 przed szkodliwym promieniowaniem UV.