Nasiona konopi indyjskich

nasiona konopi

Nasiona konopi indyjskich są uprawiane w wielu krajach. Trzeba pamiętać o tym, że w Polsce jest to nielegalne. W krajach, gdzie jest to dozwolone, growerzy sięgają po nowoczesne metody uprawy. Dobre jakościowo nasiona mogą dać obfite plony i sporą satysfakcję. Czym cechują się takie nasiona? o czym warto wiedzieć? Jaki rodzaj uprawy jest wybierany? Z czego korzystają doświadczeni hodowcy?

Kilka słów o nasionach konopi indyjskich

Warto zauważyć, że nasiona nie mają THC. Trudno jest mówić o nasionach, nie wspominając także u uprawie. W Polsce nie ma czegoś takiego, jak uprawa lub hodowla do celów kolekcjonerskich. Możemy jedynie kolekcjonować nasiona, które możemy nabyć tutaj jednak nie mamy prawa do ich zasiania. Nasiona są zawsze żeńskie, a rośliny feminizowane. Nie można nabywać topów marihuany w sklepie. Z dobrych jakościowo nasion wyrastają największe topy marihuany, jakie spełnią potrzeby odbiorców. Trzeba jednak pamiętać, że w Polsce jest to niedozwolone. Jakie metody uprawy mają do wyboru klienci? Zazwyczaj sięgają oni po uprawy indoor lub outdoor. Ta pierwsza opcja odbywa się w pomieszczeniu. Trzeba je przystosować do potrzeb rośliny, zadbać o naświetlanie i doglądanie wzrostu. Jeśli chodzi o uprawę outdoor, jest ona stosowana na zewnątrz. To dobre rozwiązanie tam, gdzie jest sporo słońca. Wiele nasion potrzebuje nasłonecznienia do uzyskania dużych plonów. Oczywiście nie bez znaczenia jest podlewanie i kontrolowanie procesu wzrostu roślinności. 

Jak wybrać nasiona konopi?

Wybór idealnych nasion nie zawsze jest łatwy. Odbiorcy stają przed wieloma nazwami, które dla początkującego klienta są niczym czarna magia. Producenci cały czas poszerzają ofertę, co daje wiele możliwości. Na początku warto postawić na takie rośliny, jakie nie będą wymagały szczególnego traktowania. Po pewnym czasie growerzy są już bardziej doświadczeni i wiedzą, jak zadbać o komfort nasion. Feminizowane nasiona często dają obfite plony. Nie bez znaczenia jest doskonała jakość, która da pewność niezawodnego wzrostu. Uprawy indoor i outdoor są niezwykle popularne w wielu krajach.