Olej z wiesiołka

oeparol

Olej z wiesiołka znany jest od lat ze względu na jego liczne właściwości zdrowotne. Ceniony w przemyśle zarówno kosmetycznym jak i farmaceutycznym. Wspomaga trawienie, przyśpiesza metabolizm, pomaga w walce z trądzikiem. Utrzymuje odpowiedni poziom nawodnienia, zapobiega utracie jędrności. Znany również z łagodzenia dolegliwości miesiączkowych i pozytywnego wpływu na owulacje. Warto wdrożyć ten produkt do swojej diety ze względu na właściwości prozdrowotne. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele suplementów oraz kosmetyków z olejem z wiesiołka. 

Produkty farmaceutyczne zawierające olej z wiesiołka

Oeparol od nowafarmacja.pl to suplement diety zawierający tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka. Olej ten bogaty jest w kwasy Omega-6, które pozytywnie wpływają na skórę. Oeaprol kapsułki to opakowanie 60 kapsułek, które jak obiecuje producent wzmocnią kondycję skóry. Suplement ma za zadanie wzmocnić jej jędrność oraz elastyczność. Produkt nie jest dostępny w formie tabletek, a jedynie kapsułek lub płynnego oleju. W składzie jednej kapsułki oeparol znajdziemy aż 510 mg oleju z nasion wiesiołka.  Spożywanie oleju z wiesiołka ma działanie przeciwnowotworowe. Wiesiołek poprawia także pamięć i obniża poziom złego cholesterolu LDL. Oeparol nazywany jest przyjacielem każdej kobiety. Spowodowane jest to licznymi właściwościami wpływającymi pozytywnie na kondycję skóry, a także korzystnym wpływem na cykl miesiączkowy. Olej z wiesiołka Oeparol warto przyjmować każdego dnia. Nie należy jednak przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Oleju z wiesiołka nie powinny jednak przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

oeparol

Produkty kosmetyczne na bazie oleju z wiesiołka 

Pomadka ochronna Oeparol Everyday to kosmetyk o zastosowaniu pielęgnacyjnym. Ma za zadanie działać ochronnie na usta, nawilżać je i natłuszczać. Jest to połączenie masła Shea oraz oleju z nasion wiesiołka. Dzięki takiej kombinacji nie straszne żadne mrozy ani inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Popękany naskórek i spierzchnięte usta zregenerują się szybciej niż przy zastosowaniu standardowych kosmetyków nawilżających. Działanie to zawdzięczamy cudownym właściwościom oleju z wiesiołka. Oeparol pomadka dostępna jest w aptekach oraz niektórych drogeriach.