Nasiona konopii Amnesia Haze – co warto wiedzieć?

amnesia haze

Nasiona konopi siewnej znajdują coraz większe zastosowanie na świecie. Biorąc pod uwagę ich właściwości oraz skład, nic dziwnego. Spotykamy je w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, a także w nowych liniach kosmetyków pielęgnacyjnych popularnych marek. Warto wspomnieć także o terapiach konopnych, których efekty potrafią zwalić z nóg człowieka o najbardziej konserwatywnych poglądach. 

Jakie są właściwości konopi? 

Jeśli brać pod uwagę wszystkie właściwości i zalety korzystania z konopi, lista nie miałaby końca. Oto najważniejsze z nich:

-naturalna alternatywa dla leków na bezsenność

-działanie uspokajające i uśmierzające ból

-właściwości antyutleniające 

-zastosowanie w problemach psychotycznych oraz lękowych

-zbawienne działanie na choroby skóry (łuszczyca, trądzik)

-obniżają poziom złego cholesterolu w organizmie

Nasiona Amnesia Haze

Jeśli chodzi o kwestie prawne. Nasiona same w sobie nie zawierają THC. Warto zaznaczyć, że wyrażenie „cel kolekcjonerski” obejmuje jedynie posiadanie. Nie istnieje uprawa lub hodowla w celach kolekcjonerskich i należy mieć to na uwadze. Nie można uprawiać hodowli w domu. Pośród szerokiej oferty sklepów z nasionami konopi online (topów marihuany nie można nabyć ich w sklepie stacjonarnym) nietrudno trafić na nasiona sprzedawane pod nazwą Amnesia Haze. Czemu zawdzięczają sobie taką popularność? 

Jest to odmiana typu Sativa o wysokiej zawartości THC, skutecznie poprawiającej humor oraz dającej lekkie, lecz satysfakcjonujące efekty psychodeliczne. Jest to mieszanka genów z okolic południa Azji, Jamajki, Kambodży, a także Tajlandii. Zapach zwala z nóg. Woń Amnesia Haze to połączenie cytrusów, kwiatów i piżma. 

Rośliny są feminizowane, a nasiona zawsze żeńskie. Z naszych nasion wyrastają największe topy marihuanny. Jeśli mowa o Amnesia Haze to plony tej odmiany są wyjątkowo ogromne.

Należy pamiętać, że w Polsce uprawa w dalszym ciągu pozostaje nielegalna. Kraje, które na tą chwilę posiadają jedne z najłagodniejszych praw dotyczących konopi to między innymi: Czechy, Australia, Kanada, Holandia, Hiszpania.