Silver Haze – cechy i działanie

marihuana

Okazuje się, że Silver Haze jest silną sativą, jaka została stworzona przez hodowców z Sensi Seeds. To ceniona krzyżówka kilku odmian, takich jak Skunk, Norterh Light i Haze. Kultowa odmiana marihuany cechuje się sporym poziomem THC, jaki wynosi od 20 do 24%. Jak działa ta roślina? Kiedy warto po nią sięgnąć? Jakie cechy trzeba poznać? O czym należy wiedzieć?

Cechy rośliny

Silver Haze zawdzięcza swoją nazwę połyskującym gruczołom THC, jakie otaczają całe kwiaty. Nie zapominajmy o tym, że takie topy są charakterystyczne dla odmian sativa. Są one wąskie i długie. Ponadto, roślina odznacza się białymi, krystalicznymi trichomami, jakie są lepkie w dotyku. Bardzo ciekawie się prezentuje i przyciąga wzrok hodowców na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że chętnie stosują one takie rozwiązanie. Silver Haze bazuje na słodkim i sosnowym aromacie. Użytkownicy wskazują, że haj jest silny i energetyczny, co wiąże się z wieloma odmianami sativa. Mocne efekty sprawiają, że SH jest stosowany w leczeniu przewlekłego bólu, stresu i depresji. 

Silver Haze – popularna odmiana marihuany

Warto zauważyć, że Silver Haze ma wiele ciekawych cech, które wpływają na popularność rośliny. Przede wszystkim warto wyróżnić:

  • Pomoc w walce z bólami głowy, brakiem apetytu, depresją, stresem i bólami przewlekłymi.
  • Uzyskanie efektów w postaci motywacji, energii, euforii, skupienia, relaksu, szczęścia i kreatywności. 
  • Zapach mentolowy i ziemisty, który na długo pozostaje w pamięci palacza. 

Jak widać, Silver Haze ma także medyczne działanie, jakie jest doceniane przez wielu pacjentów. Hodowcy korzystają z uprawy indoor lub outdoor.