Konopia z Nevady – Gorilla Glue

gorilla glue

W dzisiejszych czasach każdy chciałby posiadać wysokiej jakości plony. To tyczy się równie osób, które uprawiają zwykłe rośliny, owoce, warzywa. Wyjątkiem nie są osoby, które chciałyby korzystać z dobrodziejstwa, jakie oferuje konopia indyjska. W tym przypadku można nabyć nasiona gorilla glue, które charakteryzują się kleistą konsystencją i dużą ilością żywicy. Na co jeszcze pozwalają nasiona gorilla glue?

Gorilla glue nasiona są w pełni legalne

Posiadanie nasion gorilla glue jest pełni legalne, jednak trzeba pamiętać, żeby nie trafiły w niczyje ręce, kto chciałby je uprawiać na terenie Polski bez odpowiedniego zezwolenia. Ten szczep dostępny jest zarówno w wersji cbd, jak I thc. To sprawia, że mogą z niej korzystać wszyscy, którzy są zainteresowani efektami medycznymi oraz rekreacyjnymi. Do uprawy cbd można uzyskać zezwolenie, jednak trzeba pamiętać, że jest to dość trudne. W wypadku, gdybyśmy jednak zdecydowali się na uprawę w kraju gdzie jest ona legalna, możemy uzyskać plon sięgający nawet do 500 g na roślinę. Czas kwitnienia wynosiłby około 8 do 9 tygodni, a wysokość mogłaby osiągnąć nawet 180 cm.

Skąd wywodzi się gorilla glue?

Gorilla glue (nasiona dostępne na Nasiona Marihuany) to nic innego jak genetyka diesla i sour. Jednak nie jest to wcale reguła, ponieważ pierwotny szczep, który wykorzystano do stworzenia tej genetyki to gorilla glue #4. Wyprodukowana roślina miałaby 45% indici I 55% sativy. Wprawiałaby użytkownika w euforyzujący I zrelaksowany stan, przy czym dawałaby charakterystyczny posmak owocowy I cytrusowy. Można by też poczuć trochę diesla, co jest oczywiście spowodowane tym, że wykorzystano właśnie genetykę diesla.

Roślina była pierwotnie wytworzona w Nevadzie przez dwóch hodowców, którzy byli zainteresowani w tamtym czasie uprawą ze względu na postępującą legalizacje. Szczep ten jest często podrabiany, dlatego jest on kontrowersyjny, ponieważ nie mamy pewności co do tego skąd tak naprawdę pochodzi. Warto jednak mieć na uwadze, że sprawdzony sklep będzie zawsze informował o tym, z jakich odmian i przez kogo była uprawiana dana roślina. Pamiętaj o tym, żeby zawsze nabywać nasiona feminizowane, ponieważ są gwarantem tego, że wyrosną z nich kwiaty.