Po co palić skoro można waporyzować: o waporyzatorze Fenix Mini

Palenie suszu konopi siewnej lub indyjskiej ma wieloletnią tradycję w wielu różnych zakątkach świata. Nie da się jednak zaprzeczyć, że palenie nie jest zdrowe dla płuc, może je uszkadzać, a w konsekwencji prowadzić do rozwoju groźnych chorób. Na szczęście nie trzeba rezygnować z tej przyjemności, ponieważ susz można również podgrzewać, waporyzować i inhalować o wiele zdrowszy dla płuc aerozol, bez strat, bez kaszlu, efektywnie i przyjemnie. Jak waporyzować? Odpowiedzią jest Fenix Mini!

Fenix Mini: mały waporyzator o wielkiej mocy

Waporyzator Fenix Mini jest urządzeniem niezwykle małym, ale bardzo wydajnym. Podgrzewa susz bez spalania go, a więc inhalowanie aerozolu z podgrzanego suszu nie będzie powodowało tak wielu skutków ubocznych jak palenie, jest jego zdrowszą alternatywą. Fenix Mini na pojemność na susz, która mieści się w przedziale od 0.15 do 0.25 grama, a jego akumulator ma moc 1600 mAh. Hybrydowy system podgrzewania pozwala na uzyskiwanie chłodnego, niegryzącego i przyjemnie pachnącego aerozolu.

Dla kogo Fenix Mini?

Fenix Mini jest waporyzatorem przeznaczonym dla osób, które:

  • chcą zmienić swoje nawyki i przestać palić w szkodliwy dla zdrowia sposób;
  • chcą spalać susz w bardziej efektywny sposób, bez strat materiału;
  • nie lubią robić skrętów czy palić z fajek albo lufek;
  • stosują susz w celach medycznych, nie rekreacyjnych.

Waporyzator Fenix Mini to bardzo dobre urządzenie do podgrzewania suszu. Jest łatwy w obsłudze, łatwy w czyszczeniu i nie wymaga wielkich nakładów finansowych jak jego większe odpowiedniki!